Jake Paul wie już, jak doprowadzić do walki z McGregorem!

Jake Paul nie zwalnia tempa i chce się bić nadal, z najlepszymi w swoich kategoriach, dywizjach i różnych sportach walk. Już teraz, udało mu się doprowadzić do bardzo mocnego pojedynku, ponieważ jego najbliższym rywalem będzie Nate Diaz. Jednak dla popularnego youtubera, jest to ciągle za mało i uważa on, że kolejny w kolejce będzie Conor McGregor!

Jake Paul zawalczy już 5 sierpnia z Nate’m Diazem, w walce bokserskiej. Jest to kolejne, bezprecedensowe wydarzenie sportowe, które dzieli cały świat sportowy i które odbija się bardzo szerokim echem. Aby podtrzymać duże zainteresowanie walką, Jake Paul cały czas zaznacza, że bez problemu pokona on swojego przeciwnika. Co więcej, Jake Paul jest przekonany o tym, że znokautuje Diaza!

Według Paula, jeśli uda mu się znokautować Diaza, wtedy Conor McGregor nie będzie miał żadnej wymówki do tego, aby stanąć z nim w ringu. Doprowadzi to oczywiście do największej walki w historii, jeśli chodzi o połączenie medialne. Trzeba przyznać, że zarówno Jake Paul jak i Conor McGregor to wielcy showmani, którzy daliby popis swoich umiejętności, jeśli dogadaliby ich wspólną walkę.

Jake Paul widzi także możliwość wykonania z McGregorem odpowiednio walki rewanżowej. Jedna walka w boksie, kontra jedna walka w MMA, ma dać obu zawodnikom możliwość rehabilitacji, w wypadku nieoczekiwanej wygranej.

Czytaj również:  Denis Załęcki i „Gleba” zawalczą dwóch na dwóch!