Popek o swojej walce na GROMDA 15!

Stało się! Król Albanii wraca do walk. Tym razem, jego obecność będzie na gali, która będzie toczyć się na gołe pięści. Jak wygląda aktualna sytuacja Popka i jego perspektywa na przyszły pojedynek? O tym w dalszej części naszego artykułu!

Popek powraca do walk na gołe pieści już 1 grudnia. Wielu fanów z pewnością zastanawia się, w jakim stanie jest aktualnie Popek, a także jak wygląda jego perspektywa na kolejny pojedynek. Warto bowiem wspomnieć, że Popek w ostatniej walce z Normanem Parke doznał bardzo bolesnej kontuzji w pięści, która wyglądała bardzo źle. Biorąc pod uwagę fakt, że jego kolejna walka będzie na gołe pięści, wielu może zastanawiać się, jak zamierza do takiej walki przygotować się Popek.

W filmie o Popku, który trwa ponad 21 minut możemy dowiedzieć się wiele na temat nowego zawodnika GROMDA. Popek jest bowiem od piątej edycji gali GROMDA jej ambasadorem, natomiast dopiero przy 15 edycji, stanie się jej zawodnikiem.

Film umieszczony na oficjalnej stronie federacji GROMDA pokazuje, jak ciężko Popek przygotowuje się w górach. Oprócz tego, dowiemy się wiele na temat jego życia codziennego i tego, jakimi wartościami aktualnie kieruje się zawodnik. Na dzień dzisiejszy nie wiemy z kim zmierzy się Popek. Wiemy jednak, że lista chętnych z uwagi na jego sławność była duża, jednak musi to być przeciwnik, który zasługuje na to, aby być w gali GROMDA i pasować do jej otoczki.

Poniżej dowiecie się wielu ciekawych rzeczy, których nie wiecie o Popku:

Czytaj również:  Brendan Loughnane polecony UFC przez Conora McGregora!