Brendan Loughnane polecony UFC przez Conora McGregora!

Nie od dziś wiadomo, że nazwisko Conora McGregora jest cały czas wiązane z UFC. Oczywiście nie bez powodu, ponieważ na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje na to, że Irlandczyk powróci do oktagonu UFC. Co więcej, Conor McGregor cały czas jest aktywny w sieci i nawiązuje do gal UFC i jej zawodników. Tym razem, postanowił polecić zawodnika, który jeszcze nie walczy na tej gali!

Trzeba przyznać, że była gwiazda UFC ma dobre oko i potrafi dobrze komentować nie tylko aktualne wydarzenia, lecz również nawiązywać do zawodników, którzy mają faktycznie, bardzo ciekawe umiejętności i którzy mogą namieszać medialnie i nie tylko.

W ostatni weekend miała miejsce gala PFL 10, która wyłaniała poszczególnych zawodników w ich kategoriach wagowych. Wśród osób, które zwyciężyły tego wieczoru, był Brendan Loughnane.

Warto przytoczyć, że Brytyjczyk znalazł się w finale kategorii piórkowej, gdzie bez problemu pokonał Bubbę Jenkinsa. Loughnane zdominował swojego przeciwnika w czwartej rundzie, w której go znokautował.

Walka musiała bardzo spodobać się McGregorowi, który postanowił skomentować samego zawodnika i publicznie zarekomendować go władzom UFC. Według niego, Loughnane to bardzo dobrej klasy zawodnik, za którym idzie także i ciekawa historia, ponieważ ten pochodzi z Europy. Dodatkowo McGregor dodał, że Loughnaneotwiera UFC rynek brytyjski i europejski.

Czytaj również:  Krzysztof Jotko odpowiedział na zwolnienie z UFC!