Piotr Kuberski przechodzi z FEN do KSW!

Piotr Kuberski, czyli mistrz kategorii średniej w federacji FEN, dogadał się z KSW! Informacja została potwierdzona oczywiście przez samą federację KSW, która przywitała gorąco, swojego nowego zawodnika. Kontrakt został podpisany, tak więc pozostaje oczekiwać na debiut Kuberskiego, w federacji KSW!

W życiu Piotra Kuberskiego ostatnio dochodziło do wielu wydarzeń. Zawodnik FEN czekał na to, aż jego kontrakt w FEN zostanie wypełniony, następnie chciał próbować swoich sił w programie Dana White’s Contender Series. Niestety, jego problemy zdrowotne sprawiły, że finalnie nie mógł on pojawić się w programie, który mógłby być dla niego przepustką do samego UFC.

Wydaje się jednak, że nic straconego, ponieważ zawodnik właśnie związał się z federacją KSW. Jego plany w kategorii średniej są bardzo ambitne, ponieważ zamierza on zdominować wagę średnią, także w federacji KSW. Natomiast widzów czekają bardzo ciekawe walki, ponieważ Piotr Kuberski będzie miał okazję mierzyć się z takimi nazwiskami jak Radosław Paczuski, Damian Janikowski, Michał Materla, Scott Askham, Tom Breese, czy z TOP 3 kategorii, czyli Tomaszem Romanowskim, Mamedem Khalidovem, a także championem dywizji, czyli Pawłem Pawlakiem.

Poniżej oficjalne potwierdzenie dołączenia Piotra Kuberskiego, do KSW:

Czytaj również:  KSW uspokaja! Viaplay wypełni kontrakty z federacją!