KSW uspokaja! Viaplay wypełni kontrakty z federacją!

Po wczorajszym, bardzo niespodziewanym i mocnym komunikacie, KSW było zmuszone wydać własne oświadczenie, odnośnie współpracy z marką Viaplay. Jak okazuje się, szefowie KSW zostali zapewnieni, że Viaplay będzie dążyło do wypełnienia w pełni kontraktu, który nie tak dawno, został przedłużony. Skutkiem tego, fani MMA w Polsce mogą spać spokojnie, jak przekazuje nam sama federacja KSW.

Warto pamiętać, że KSW to wyrobiona w Europie marka, która radzi sobie całkiem dobrze i na którą chęć ma wielu odbiorców w Polsce i za granicą. Skutkiem tego, federacja KSW nie musi obawiać się tego, czy i gdzie będzie wyświetlana. Zarówno względem stricte odbiorców telewizyjnych jak i tych, którzy korzystają z urządzeń komputerowych. Warto pamiętać, że KSW posiada własny system PPV, który może przywrócić do funkcjonowania na Polskę, w każdym momencie.

Jednakże, marka KSW postanowiła jeszcze wczorajszego wieczoru, uspokoić wszystkich swoich fanów, krótkim oświadczeniem. Z niego dowiadujemy się, że wczorajsze oświadczenie w żaden sposób nie wpływa na relacje KSW z Viaplay. Co więcej, szefowie KSW są już po rozmowach z Viapaly, które zapewniło włodarzy KSW o tym, że Viaplay na dzień dzisiejszy kontynuuje swoją działalność na terenie Polski, a także zamierza dopełnić wszystkich umów, związanych z marką KSW.

Jedyne, co faktycznie może ulec zmianie, to po prostu przekazanie praw do KSW innemu podmiotowi, aby zapewnić wszystkie warunki i kwestie związane z ciągłością przekazywania KSW w formie, która dostępna jest dziś na rynku. Na ten moment nie ma jednak w tle niczego większego, tak więc kolejne gale będą prawdopodobnie ukazywać się, bez zmian.

Czytaj również:  Arkadiusz Wrzosek kontra Mariusz Pudzianowski?