Paweł Jóźwiak znów zawalczy z Marcinem Najmanem!

Podczas wczorajszej konferencji przed galą High League dowiedzieliśmy się wreszcie, kto będzie przeciwnikiem Marcina Najmana, podczas najbliższej gali High League 6. Będzie nim Prezes FEN, czyli Paweł Jóźwiak. Federacja High League musiała ratować swój najbliższy event i musiała w swoje szeregi zaprosić ostatnio bardzo chętnie walczącego, Pawła Jóźwiaka.

Trzeba przyznać, że wybór prezesa FEN wcale nie był tak oczywisty. Włodarze High League stanęli jednak na wysokości zadania i przekonali jego osobę do tego, aby właśnie na gali High League doprowadzić do rewanżu obu zawodników. Przypomnijmy, że ostatnie starcie obu panów było mocno niesatysfakcjonujące, ponieważ walka potrwała krócej, niż 20 sekund. Skutkiem tego, kibice nie kryli swojego niezadowolenia w komentarzach. Tym razem ma być jednak inaczej, ponieważ sam Marcin Najman nie kryje tego, że chce się mocno zrehabilitować publiczności, za swoją ostatnią walkę.

Jak twierdzi Marcin Najman, aktualnie jest on w zdecydowanie lepszej formie. Faktycznie widać, że zawodnik High League gubi kolejne kilogramy, jednak czy to przełoży się na obraz całej walki? Z kolei Paweł Jóźwiak jest nadal przekonany o swoim zwycięstwie i dopytał nawet, czy jeśli pobije swój ostatni rekord z Marcinem Najmanem, czy może liczyć na bonus z walki.

Do pojedynku między oboma panami zostało lekko, ponad 2 tygodnie.

Czytaj również:  Murański twierdzi, że będzie eliminatorem do walki z mistrzem