Murański twierdzi, że będzie eliminatorem do walki z mistrzem

W ostatnim wywiadzie Marcin Najman stwierdził, że po walce z Jackiem Murańskim, chętnie zawalczy z Tomaszem Adamkiem. Co więcej, Najman rzucił wyzwanie pięściarzowi i byłemu mistrzowi świata. Obok tematu można by było przejść obojętnie, jednak Jacek Murański podłapał temat i stwierdził, że jest eliminatorem do walki z byłym mistrzem świata w boksie. Cała sprawa nabiera tempa. Czy więc możliwe, że Tomasz Adamek zawalczy z którymś z freaków?

Oczywiście te informacje należy traktować z dużym przymrużeniem oka, ponieważ Tomasz Adamek nie może narzekać ani na brak pieniędzy, ani na brak ofert, w związku ze swoją osobą. Oczywiście udział w freak fightach byłby dużym zastrzykiem gotówki, jednak Tomasz Adamek straciłby bardzo dużo, pod względem wizerunkowym. Dlatego trudno spodziewać się, że zawalczyłby z którymkolwiek z freaków z pary Najman – Murański.

Temat podłapał jednak Jacek Murański, który bez wątpienia, będzie bardzo napierał na tego typu rozwiązanie i będzie próbował je przemycać we wszystkich wywiadach i wystąpieniach publicznych, a także przyszłych programach, w których weźmie udział. O ile Marcin Najman wypowiada się w sposób stonowany, o tyle Jacek Murański może swoim zachowaniem wręcz sprowokować każdego do walki. Czy więc uda mu się przekonać Tomasza Adamka do tego, aby zawalczyć? Czas pokaże!

Czytaj również:  Najman mocno na temat Boxdela!