Paweł Jóźwiak zaczepia Tańculę. Ten odpowiada!

Paweł Jóźwiak jest osobą, która nie gryzie się w język w sieci i często przedstawia swój punkt widzenia, na różne sprawy związane ze światem MMA, czy freak fightów. Podobnie było w ostatnim wpisie, w którym wprost zaczepia Arkadiusza Tańculę. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać, ponieważ Arkadiusz Tańcula bardzo chętnie konfrontuje się, z kolejnymi rywalami w sieci i na żywo. Sprawdźcie sami!

Po poniedziałkowej konferencji przed galą FAME 19, mogliśmy czytać i słuchać wiele komentarzy wśród osób, związanych ze światem freak fightów. Ludzie oceniali nie tylko gale, lecz poszczególne osoby, które brały udział w całym przedsięwzięciu. Nieoczekiwanie do sieci trafił wpis Pawła Jóźwiaka, który w ostatnim czasie lekko odbił od freak fightów i nie komentował spraw bieżących.

O dziwo, Paweł Jóźwiak postanowił w krótki i kąśliwy sposób zaczepić Arkadiusza Tańculę, który w jego opinii, został na ostatniej konferencji przed FAME 19 „zezłomowany”.

Wpis oczywiście szybko zauważył Arkadiusz Tańcula, który postanowił wprost odnieść się do niego. Skutkiem tego, Arkadiusz Tańcula zapytał Pawła Jóźwiaka, czy ten też chce znaleźć się z nim w oktagonie. Arek Tańcula zasugerował, że jeśli tak, to Paweł Jóźwiak musi ustawić się w kolejce.

Poniżej zobaczycie wymianę obu panów:

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak – wszystko na temat włodarza FEN i PRIME MMA