Paweł Jóźwiak wydaje oświadczenie dotyczące lotu z kadrą!

Jeśli nie jesteście jeszcze w temacie, warto nadrobić historię, o której mówi aktualnie cała Polska, w świecie MMA. Wszystko przez relację dziennikarza, który postanowił opowiedzieć o locie piłkarskiej reprezentacji Polski, wraz ze sponsorami i innymi osobami. W gronie osób miał być Paweł Jóźwiak, który według relacji, źle zachowywał się podczas lotu. Dziś to prezes FEN postanowił odpowiedzieć, w formie oficjalnego oświadczenia. Sprawdźcie sami!

O co chodzi w całej sprawie? Dziennikarz przeglądu sportowego, Łukasz Olkowicz postanowił udostępnić w sieci informację, według której Paweł Jóźwiak, wraz ze swoją narzeczoną, mieli zachowywać się źle podczas lotu, w samolocie z piłkarzami reprezentacji Polski.

Co więcej, prezes FEN podobno wszedł w dyskusję z jednym z reprezentantów Polski, pytając o samopoczucie po meczu. W odpowiedzi, Paweł Jóźwiak miał usłyszeć słowa, które nawiązywały do jego samopoczucia po ostatniej walce Pawła Jóźwiaka, z Marcinem Najmanem.

Do wspomnianego tekstu postanowił odnieść się sam prezes FEN, który wydał oświadczenie, w którym stanowczo zaprzeczył doniesieniom, które pojawiły się w sieci. Paweł Jóźwiak dodał także, że zamierza dochodzić prawdy w sondzie, a także przekazał, że jedyna osoba z którą rozmawiał na pokładzie samolotu, był Robert Lewandowski, czyli reprezentant kadry piłkarskiej. Dodał także, że rozmowa przebiegła w bardzo miły sposób i została zwieńczona zdjęciem.

Poniżej całe oświadczenie prezesa FEN:

Czytaj również:  Kiedy Conor McGregor może zawalczyć i z kim?