Paweł Jóźwiak ogłasza swoją walkę w boksie!

Paweł Jóźwiak nie zwalnia tempa. Przy okazji ogłoszenia całej karty FEN 46, prezes FEN postanowił ogłosić także i swoją, kolejną walkę. Niestety, nie jest to rewanżowa walka z Boxdelem. Niemniej jednak, będziemy mogli obejrzeć Pawła Jóźwiak w zupełnie nowej odsłonie, czyli w walce bokserskiej z innym prezesem sportowym!

Oczywiście walka o której mówimy, uznawana jest za walkę pokazową, dlatego bardzo możliwe, iż skończy się remisem sędziowskim. Niemniej jednak, starcie prezesa FEN z pewnością zwróci uwagę mediów i kibiców, którzy są związani ze sportem.

Prezes FEN będzie miał okazję zmierzyć się tym razem z innym prezesem, a mianowicie Julianem Szumowskim, który jest prezesem Biznes Boxing Polska. Jak można się domyślać, wydarzenie sportowe wymyślone zostało na fali zainteresowania, jakie generuje postać prezesa FEN, który udziela się ostatnimi czasy sportowo.

Oczywiście większym doświadczeniem przed publicznością będzie szczycił się Paweł Jóźwiak, który już trzykrotnie miał okazję występować przed publicznością.

Walka obu prezesów będzie miała miejsce już 18 maja.

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak śle wyjaśnienia kibicom!