Paweł Jóźwiak o zmianach organizacji FEN!

Federacja FEN liczy już 50 edycji, które ma za sobą. Skutkiem tego, Paweł Jóźwiak został zapytany w jednym z wywiadów o to, jak aktualnie wygląda jego praca w FEN i jak duże zmiany poczyniła sama organizacja. Jak stwierdził Paweł Jóźwiak, sama organizacja przeszła głębokie restrukturyzacje które sprawiły, że on sam, dziś nie musi zajmować się federacją w momencie, kiedy toczy się jej gala. Jest to jedna z szeregów zmian, które FEN przeszedł w ostatnim czasie.

Jak podaje Paweł Jóźwiak, największą zaletą zmian jest wprowadzenie do federacji FEN coraz to większej liczby osób, które zajmują się konkretnymi elementami gali. Dziś to Kuba Borowicz odpowiada za układanie karty walk, czym przez wiele lat zajmował się właśnie Paweł Jóźwiak. Dodatkowo, wspomniany Kuba Borowicz podobno bardzo dobrze radzi sobie w tej kwestii, cały czas tworząc dobre zestawienia, które skupiają uwagę ludzi, na federacji FEN.

Paweł Jóźwiak zwraca największą uwagę na to, że dziś może godnie reprezentować swoją federację, jak prawdziwy włodarz. Wszystko dlatego, że nie zajmuje się już stricte organizacją gali, w dniu jej realizacji. Skutkiem tego, może oddać się zajęciom przystającymi prawdziwym włodarzom własnych federacji.

Jak dodaje na końcu sam Paweł Jóźwiak, kiedyś nie było łatwo, ponieważ zajmował się on także noszeniem lodówek bądź krzeseł, podczas odbywania się gali FEN.

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak – wszystko na temat włodarza FEN i PRIME MMA