Paweł Jóźwiak na temat Arkadiusza Tańculi i jego występach w KSW!

Paweł Jóźwiak

Swojego czasu, Arkadiusz Tańcula był bardzo mocno przymierzany do walk w KSW. Jak jednak pokazał czas, jego szanse na wystąpienie w tej federacji sportowej są dziś bardzo niskie. Wszystko przez karierę, która nie potoczyła się po myśli Arkadiusza Tańculi. Zarówno pod względem rekordu, jak i występów z przeciwnikami, z którymi Arkadiusz Tańcula miała rozprawić się w oktagonie.

Do sytuacji Arkadiusza Tańculi postanowił odnieść się prezes FEN, który doskonale zna realia sportowe i możliwości zawodników. Wszakże sam prowadzi federację sportową, która zrzesza wokół siebie samych sportowców.

W opinii Pawła Jóźwiaka, Arkadiusz Tańcula chce iść do KSW, jednocześnie przegrywając z freak fighterem. Według niego, taka sytuacja przekreśla jego marzenia o KSW, które nie będzie zainteresowane zawodnikiem, który nie ma szans w prawdziwym starciu, z zawodowcami.

Paweł Jóźwiak odniósł się także do słów Arkadiusza Tańculi który twierdził, że miał propozycję walki w FEN. Według niego, nie było takiej sytuacji i jest to po prostu, kłamstwo. Paweł Jóźwiak dodał, że wszyscy wiedzieli o takiej ofercie, oprócz niego samego, a jak wiadomo, to prezes FEN zajmuje się kontraktami zawodników.

Co ciekawe, Paweł Jóźwiak wyznał, że może zaproponować Arkadiuszowi Tańculi walkę z nie pełnym profesjonalistą, który w jego opinii, pokaże miejsce Arkadiusza Tańculi, w szeregu.

Wydaje się, że konflikt pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Pawłem Jóźwiakiem, może się rozwinąć na dobre!

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak bardzo mocno na temat Jacka Murańskiego!