Paweł Jóźwiak bardzo mocno na temat Jacka Murańskiego!

Paweł Jóźwiak udzielił Szalonemu Reporterowi bardzo mocnego wywiadu. Głównym aspektem negatywnym, była postać Jacka Murańskiego. Paweł Jóźwiak postanowił bardzo szeroko wypowiedzieć się na temat swojego najbliższego przeciwnika. Jak widać, atmosfera przed ich walką zaczyna się mocno zagęszczać!

Paweł Jóźwiak zawalczy już 1 lipca z Jackiem Murańskim. Panowie do pewnego momentu wypowiadali się na swój temat dość neutralnie. Jednak ostatnie podrygi Jacka Murańskiego sprawiły, iż Paweł Jóźwiak ma na jego temat zupełnie inne zdanie.

W wywiadzie udzielonym Szalonemu Reporterowi, Paweł Jóźwiak wprost stwierdził, że Jacek Murański to cytujemy „obleśny dziad”. Prezes FEN ma żal do Jacka Murańskiego za to, że podczas konferencji PRIME, podczas której Dominik Zadora wspomniał temat Mateusza Murańskiego, ten prosił o zakończenie tego tematu, ponieważ Jacka Murańskiego nie było wtedy na Sali.

Paweł Jóźwiak ma największe pretensje o to, że Jacek Murański postanowił przytoczyć temat jego kobiety. Prezes FEN powiedział wprost, że wszelkie uszczypliwości w jego stronę, nie robią na nim wrażenia i jest to w tematyce show, które muszą przygotowywać zawodnicy, przed walkami freak fightowymi. Niemniej jednak, mieszanie rodziny, gdzie Paweł Jóźwiak nie poruszył ani razu tematu żony Jacka Murańskiego, jest przegięciem w opinii prezesa FEN. Od tego momentu, Paweł Jóźwiak będzie bardziej ofensywny do Jacka Murańskiego.

Poniżej sprawdzicie cały wywiad:

Czytaj również:  Jacek Murański dziękuje Robertowi Pasutowi!