Paweł Jóźwiak docenia Marcina Najmana!

Paweł Jóźwiak

W ostatnim wywiadzie Pawła Jóźwiaka, który został udzielony dla FanSportu dowiadujemy się, że Paweł Jóźwiak docenia walkę Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą. Według niego, Marcin Najman wcale nie wyszedł tak źle, jak wielu osobom wydaje się. Dodatkowo, w jego opinii Marcin Najman miał szansę na to, aby stworzyć realne zagrożenie, dla swojego oponenta.

Zacznijmy jednak od początku. Paweł Jóźwiak zaczyna bowiem od tego, że w jego opinii, wygra on z Marcinem Najmanem w trylogii, która jest zapewne kwestią czasu w polskich freak fightach.

Dlaczego Paweł Jóźwiak broni Marcina Najmana, który w ostatniej walce nie spełnił oczekiwań widzów? Ponieważ jak twierdzi, sam nie odważyłby się wyjść do Andrzej Fonfary, co uczynił Marcin Najman.

Paweł Jóźwiak zauważył także, że w ostatniej walce Marcina Najmana była realna chęć do bicia się. Co więcej, Paweł Jóźwiak twierdzi, że gdyby Marcin Najman celniej trafił swojego oponenta, mógłby wygrać walkę i to przed czasem!

W ocenie Prezesa FEN, kluczowe były obalenia, które nie wychodziły tego wieczoru Marcinowi Najmanowi. Jednak jak zaznacza sam Paweł Jóźwiak, Marcin Najman tego wieczoru wyszedł się bić, a nie pajacować.

Poniżej cały wywiad z Pawłem Jóźwiakiem:

Czytaj również:  Viaplay wycofuje się z Polski! Co dalej z KSW?