Jacek Murański dziękuje Robertowi Pasutowi!

Robert Pasut jest bardzo dobrze znany publice internetowej. Również w świecie MMA, jeden z byłych członków grupy Abstrachuje, radzi sobie bardzo dobrze. Postać zawodnika jest znana nie tylko z bardzo dobrych walk, lecz także z bardzo dobrej interakcji z publicznością, przygotowując dla niej zawsze ciekawy performance, który odbiega mocno od reszty zawodników High League. Wczoraj również, fani „Sutonatora” nie mogli czuć się zawiedzeni. Jednak oprócz tego, Robert Pasut wyszedł z bardzo ważnym przekazem do publiczności. Dziś, pochwalił go na mediach społecznościowych sam Jacek Murański.

Mowa oczywiście o świętej pamięci Mateuszu Murański, który w tym roku, tragicznie zmarł. Zawodnik między innymi federacji FAME niespodziewanie, z dnia na dzień, odszedł z tego świata. Tuż po informacji która trafiła do mediów, bardzo szybko zaczęły pojawiać się nieprawdziwe informacje, związane z przyczyną śmierci Mateusza Murańskiego. Dziś wiemy, że był to nieszczęśliwy wypadek i Mateusz Murański umarł tragicznie, w wyniku bezdechu sennego.

Do całej sytuacji nawiązał wczoraj Robert Pasut, który wystosował apel, aby pamięć o Mateuszu Murańskim była prawdziwa, jeśli chodzi o przekazywane informacje. Robert Pasut zarzucił także niektórym zawodnikom FAME, powielanie nieprawdziwych informacji, przed kamerami. Najbardziej dostało się Arkadiuszowi Tańculi, który bardzo szybko przerzucił temat do mediów.

Dziś do całej sprawy odniósł się Jacek Murański, który postanowił skomentować słowa Roberta Pasuta i wprost podziękować mu, za bardzo miły gest, w stronę jego rodziny. Oświadczenie Jacka Murańskiego znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Mirosław Okniński zdradza plan walki Denisa Załęckiego!