Paulo Costa rzuca wyzwanie Jankowi Błachowiczowi!

W sytuacji Jana Błachowicza doszło do bardzo niespodziewanego zwrotu sytuacji. Jeszcze nie tak dawno, Jan Błachowicz poszukiwał rywala za pomocą social mediów. Dziś rywal znalazł się sam. Paulo Costa zaproponował walkę Janowi Błachowiczowi już podczas gali UFC 288, która odbędzie się w maju. Czy Polak zgodzi się na taki termin i przeciwnika?

Gala UFC 288 odbędzie się już 6 maja w Newark. Niestety, doszło do problemów z co-main eventem tej gali. Mowa tutaj o walce Beneila Dariusha i Charlesa Oliviery. Niestety, Oliviera nabawił się kontuzji, przez co jego walka nie może dojść do skutku.

UFC już pracowało nad zastępstwem i miała być nim walka Gilberta Burnsa i Belala Muhammada. Niestety, zawodnicy nie dogadali się co do wagi. Burns nie chciał bowiem schodzić do 170 funtów, natomiast Belal Muhammad nie jest zainteresowany walką, w kategorii open.

Z pomocą przychodzi Brazylijczyk, Paulo Costa, który zaproponował za pomocą social mediów walkę, Janowi Błachowiczowi. Według Brazylijczyka, mogliby oni wypełnić lukę w karcie walk, która zaplanowana jest na 6 maja. Co ciekawe, Brazylijczyk chce dobijać wagą do 205 funtów, aby stoczyć walkę z Janem Błachowiczem.

Na ten moment nie odniosło się do tego ani UFC, ani Jan Błachowicz. Zapewne rozmowy trwają w kuluarach.

Poniżej potwierdzenie słów Paulo Costy:

Czytaj również:  Już dziś F2F: Ferrari vs Hejter / Marcoń vs Wiejski Koks