Już dziś F2F: Ferrari vs Hejter / Marcoń vs Wiejski Koks

Dzisiejszy Face to Face może być jednym z ciekawszych, jeśli chodzi o historię FAME MMA. Dwa, bardzo ciekawe pojedynki mogą sprawić, że już dziś, o godzinie 20:00 dojdzie do mocnych utarczek słownych, między zawodnikami FAME MMA. Dlaczego? Sprawdźcie sami!

.

.

Programy Face to Face wykonywane przez Fame MMA mają na celu wydobycie wszystkich ciekawostek związanych z zawodnikami tej federacji. Dzisiejszy wybór zawodników nie jest przypadkowy, ponieważ kolejny raz wybrano najbardziej elektryzujące zestawienia. Podczas programu będziemy mieli okazję oglądać dwa ciekawe zestawienia, które mogą sporo namieszać!

F2F – Ferrari vs Hejter

Pierwsze zestawienie może nie jest tak bardzo elektryzujące jak drugie. Warto jednak pamiętać, że Amadeusz Ferrari nie lubi, kiedy jest o nim cicho. Skutkiem tego, zawsze możemy liczyć na duże show w jego wykonaniu. Z kolei Hejter to osoba, która jest z zasady cicha i spokojna. Jeśli jednak przekroczone są pewne granice, również nie pozostaje on dłużny swoim przeciwnikom. Skutkiem tego, przy dobrej wymianie zdań, może dojść do nieoczekiwanych zwrotów akcji, a nawet potyczek fizycznych.

Natan Marcoń vs Wiejski Koks

Fani FAME MMA z pewnością czekają najbardziej na to zestawienie. Generuje on bowiem od samego początku, bardzo dużo kontrowersji, związanych z pierwszym z zawodników. Natan Marcoń aktualnie jest w wielkim potrzasku własnych słów. Gubi się na temat swojego dopingu, ponieważ nie jest w stanie wprost udowodnić sobie oraz wszystkim widzom tego, że nie korzysta ze sterydów. Z kolei Wiejski Koks ma do niego o ten element wiele pretensji, skutkiem czego dzisiejsze zestawienie będzie z pewnością iskrzyło!

Gdzie oglądać F2F?

Wystarczy, że klikniemy w link poniżej, aby znaleźć się na oficjalnym profilu FAME MMA. Start F2F o godzinie 20:00!

Czytaj również:  Polsat nie pokaże w swojej telewizji walki Gamrota!