Parnasse w UFC? Martin Lewandowski nie zamierza wypuścić utalentowanego Francuza!

Salahdine Parnasse jest aktualnie jednym z najważniejszych, jak nie najważniejszym zawodnikiem federacji KSW. Skutkiem tego, Francuz musi mieć najlepsze warunki po to, aby polska federacja była w stanie utrzymać go, w swoim zasięgu. Salahdine Parnasse, który legitymuje się rekordem 18-1 jest bowiem łakomym kąskiem dla największych federacji MMA na świecie. Jak jednak twierdzi Martin Lewandowski, nie odda Francuza w ręce choćby UFC!

Oczywiście, kiedy federacja UFC zgłasza się po zawodnika, bardzo trudno jest odmówić największemu gigantowi MMA, na całym świecie. Jak jednak twierdzi Martin Lewandowski, KSW nie będzie chciało wypuścić Francuza, do UFC.

Martin Lewandowski zauważa także, że UFC jest jedynym realnym zagrożeniem dla KSW, w kontekście medialnym i pod względem warunków, które mogą konkurować z tymi, które Parnasse dostaje w KSW.

Jak zauważa Martin Lewandowski, w razie gdyby Parnasse postanowił zmienić federację, KSW będzie na to przygotowane. Jak trafnie dodaje, KSW od lat musi mierzyć się z rozstaniami ze swoimi zawodnikami, natomiast świeża krew jest w stanie zastąpić każdego zawodnika, przez co KSW dalej jest atrakcyjne dla widzów.

Czy jednak coś jest na rzeczy? Martin Lewandowski dodaje, że kontrakt z Francuzem jest dziś zobowiązujący, jednak coraz bliżej jest jego końca. Na ten moment KSW jest przygotowane na negocjacje z zawodnikiem. Jednak póki obie strony nie mają podpisanych dokumentów, w sprawie Francuza może wydarzyć się dosłownie wszystko.

Poniżej wywiad z Martinem Lewandowskim:

Czytaj również:  Denis Labryga i Piotr Więcławski zawalczą na Wotore 6!