Denis Labryga i Piotr Więcławski zawalczą na Wotore 6!

Gala WOTORE 6, której nazwą będzie „Wielki Rewanż”, została zapowiedziana na 21 października w Starej Fabryce Papieru w Konstancinie-Jeziornie. Nie tylko miejsce budzi zainteresowanie wszystkich fanów tej gali. Również walka wieczoru, która będzie walką rewanżową z gali WOTORE 4, czyli pojedynek Denisa Labrygi i Piotra Więcławskiego!

Pojedynek obu panów z pewnością będzie wielkim wydarzeniem, ponieważ już ich pierwsze starcie zostało okrzyknięcie najbardziej emocjonującym pojedynkiem w historii gali WOTORE. Dynamika walki, ilość zwrotów akcji a także chęci wygranej po obu stronach przekonały do siebie publiczność z całej Polski. Jest to też świetna wizytówka dla samej gali, oraz dla zbliżającego się rewanżu obu panów!

Sylwetki zawodników main eventu WOTORE 6

Warto przypomnieć, że Denis Labryga i jego przygoda ze sportami walk zaczęła się aż 10 lat temu. W 2014 roku zdobył on Mistrzostwo Polski Juniorów w K1 i Puchar Świata, również w tej samej dyscyplinie. 4 lata temu dostał jednak zakaz treningu, przez swoje nieodpowiednie zachowanie. Od tego czasu jak sam twierdzi, wraca o wiele silniejszy i groźniejszy!

Natomiast Piotr Więcławski jest zawodnikiem dobrze znanym wszystkim uczestnikom i fanom gali WOTORE. Jest on także zgrany z zasadami ulicznej solówki, która panuje na WOTORE. Piotr brał udział w kilku turniejach, które zwyciężył w walkach z pięcioma różnymi zawodnikami.

Jaki był ostatni wynik między zawodnikami?

Pierwsze starcie zostało wygrane przez Denisa Labrygę. Dokonał on TKO na swoim przeciwniku. Jednak do tego czasu, walka była niezwykle wyrównana.

Warto nadmienić, że podczas WOTORE 6 dojdzie także do finałowego starcia z WOTORE 5. Weźmie w nim udział bardzo znany zawodnik z King Of The Streets, czyli Raul Joshua Stir.

Czytaj również:  Daro Lew zaczepia... Matuesza Borka!