Parnasse chętny do walki z Mateuszem Gamrotem na gali KSW EPIC! Ale…

KSW Epic rozgrzewa do granic możliwości oczekiwania fanów i nie tylko. Głównie dlatego, że właśnie na tej gali będą odbywać się pojedynki, w różnorodnych formułach. Jest to więc idealna okazja do tego, aby sprawdzić różne style i różnych zawodników, między sobą. W ostatnim czasie, chęć walki na KSW EPIC ogłosił Mateusz Gamrot. Jego przeciwnikiem mógłby być Salahdine Parnasse. Francuz wywołany do odpowiedzi, postanowił jej udzielić…

Salahdine Parnasse wyraził chęć do walki z Matuszem Gamrotem. Jednak nie chciałby, aby był to typowy pojedynek zapaśniczy, w którym Mateusz Gamrot będzie czuł się najlepiej. Francuz zaapelował więc do Polaka, aby ta walka odbyła się w boksie lub K-1.

Czy Mateusz Gamrot przystanie na takie warunki? Bardzo trudno jest jednoznacznie stwierdzić. Polakowi będzie zdecydowanie bliżej do K-1, lecz pojedynek bokserski wydaje się być o wiele bardziej odpowiedni dla młodszego Francuza. Skutkiem tego, panowie mogą odbić się od własnych oczekiwań.

Jedno jest pewne, KSW Epic to walki, które z pewnością przejdą do historii. Dziś nie znamy jeszcze pełnej karty walk, lecz pewne jest to, że spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów sportów walk.

Poniżej wypowiedź Francuza:

Czytaj również:  Mariusz Pudzianowski pokazuje swoje przygotowania do walki ze Szpilką!