Ostra dyskusja pomiędzy Andrzejem Wasilewskim a FAME MMA!

Stało się! Wychodzi na to, że Andrzej Wasilewski skutecznie zablokował współpracę, pomiędzy  Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem, a federacją FAME MMA. Na Twitterze, trwa właśnie ostra dyskusja po obu stronach. Andrzej Wasilewski zarzuca FAME, że federacja rozpoczęła współpracę z bokserem bez żadnej umowy. Z kolei FAME broni się tym, że w świecie walk, słowo ma duże znaczenie i to ono kreuje wiele pojedynków na rodzimej scenie. Sprawdźcie sami!

Przepychanka medialna pomiędzy Andrzejem Wasilewskim a federacją FAME bardzo mocno nabiera na skali i tempie. Andrzej Wasilewski udzielił także wywiadu na portalu SPORT TVP PL, na którym postanowił odnieść się szerzej, do sytuacji Krzysztofa Diablo Włodarczyka.

Wszystko zaczęło się od wrzucenia przez FAME MMA karty walk, na której pojawił się Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Miał on zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą. Dziś jednak wiemy, że do takiej walki już nie dojdzie.

Zaczęło się od wpisu Andrzeja Wasilewskiego, który możecie znaleźć poniżej:

Następnie, do całej sytuacji odniosła się medialnie federacja FAME, która postanowiła odpowiedzieć bezpośrednio, Andrzejowi Wasilewskiemu. Wpis FAME znajdziecie poniżej:

Finalnie z rozmowy dowiedzieliśmy się, że stanowisko FAME opiewa na tym, że w branży, wiele rzeczy załatwia się pierw na słowo, natomiast umowy są tylko dopełniaczem. O tym dowiadujemy się z poniższego wpisu FAME:

Czytaj również:  Znamy kursy na walkę Błachowicza z Ankalaevem!