Znamy kursy na walkę Błachowicza z Ankalaevem!

Poznaliśmy już pierwsze kursy bukmacherskie na walkę Jana Błachowicza z jego przeciwnikiem. Niektórych kursy mogą zdziwić, jednak faktycznie, Jan Błachowicz jest mocnym underdogiem tego zestawienia!

Warto jednak pamiętać o tym, iż jego przeciwnik, jest bardzo mocnym zawodnikiem na karcie UFC. Do tej pory, odniósł zaledwie jedną porażkę, którą zanotował w swoim debiucie dla UFC. Od tego momentu, zawodnik zaliczył serię aż 9 zwycięstw, co pokazuje nam jasno, że jest to zawodnik z bardzo wysokiej półki. Dodatkowo, tylko 4 starcia w jego wykonaniu zakończyły się decyzją sędziów.

Rosjanin walczył także z bardzo mocnymi nazwiskami. W ostatnim czasie pokonał on takich zawodników jak Thiago Santos czy Anthony Smith. Trudno więc dziwić się kursom, które wskazują na Jana Błachowicza około 2.60, natomiast na Ankalaeva jedynie 1.50.

Jeśli chodzi o Jana Błachowicza, zdobył on pas w pojedynku z Dominickiem Reyesem, następnie broniąc go w walce z Israelem Adesanyą. Niestety dla Jana Błachowicza, pas został stracony po walce z Gloverem Teixeirą. Jan Błachowicz postanowił jednak, że jest to walka, która zmotywuje go do ciężkiej pracy, aby odzyskać swój upragniony pas. Niestety, kolejna jego walka z Rakiciem również okazała się przegrana. Spowodowało to sytuację, w której walka o pas oddaliła się, natomiast Jan Błachowicz znów musi przejść drogę zawodników z dużymi perspektywami, którzy utorują mu drogę do pasa.

Co bukmacherzy biorą pod uwagę ustalając kursy na tę walkę?

Jak zwykle, bukmacherzy muszą brać szereg czynników, które rzutują na kursy. W tym wypadku, pod uwagę jest wzięta głównie świetna seria Ankalaeava. Kolejnym aspektem jest jego wiek. Zawodnik jest 9 lat młodszy od Janka Błachowicza i do tego, ma lepsze warunki fizyczne, dzięki czemu jest tak sporym faworytem w tym spotkaniu.

Jednak patrząc na walki Jana Błachowicza, lepiej mu walczyło się w roli underdoga, w której wygrywał najważniejsze spotkania w swojej karierze!

Czytaj również:  Nie zawalczył w UFC, a już grozi federacji!