Ogłoszono pierwsze walki gali UFC 300!

To już pewne! Do wiadomości publicznej podano pierwsze zestawienia historycznej gali  UFC 300! Jak zawsze szef największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie zapewni kibicom wiele emocji!

Organizacja Ultimate Fighting Championship zaplanowana historyczną galę na 13 kwietnia 2024 roku w T-Mobile Arena w Las Vegas. Do tej pory trzymano w tajemnicy, kto dokładnie weźmie udział w wydarzeniu największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Jednak teraz wszystko się zmieniło i podano trzy pierwsze zestawienia na tę imprezę. 

W karcie walk gali UFC pojawiły się dwa pojedynki w wadze półciężkiej. W pierwszym naprzeciw siebie stanie były mistrz Jirim Prochazka i Aleksandarem Rakiciem. W drugim zobaczymy byłego czempiona w wadze koguciej Aljamainem Sterlingiem z Calvinem Kattarem. Amerykański giganta ogłosił też starcie  Cody’ego Brundagema z Bo Nickalem, który legitymuje się w UFC rekordem 2-0 i 5-0 w MMA.

Nieoficjalnie mówi się, że na tej historycznej gali planuje się powrót Conora McGregora. Najprawdopodobniej Irlandczyk zmierzy się z Michaelem Chandlerem, czyli przeciwnika z ostatniego The Ultimate Fightera. Jednak ogłoszenie tej walki jeszcze nie nastąpiło, więc trzeba poczekać na oficjalne info.

Jak podoba Wam się taka rozpiska walk? Będziecie śledzili UFC 300?

Czytaj również:  Andrzej Wawrzyk zawalczy w Stanach Zjednoczonych z potężnym zawodnikiem!