Oficjalnie: Marcin Najman – Paweł Jóźwiak na WOTORE 6!

Takie poranki uwielbiamy! Dostajemy bowiem oficjalne potwierdzenie tego, że Marcin Najman wraz z Pawłem Jóźwiakiem pokażą się w jednej klatce. Tym razem, panowie będą mieli okazję do wyjaśnienia wszelkich animozji przy pomocy gali WOTORE 6, która odbędzie się już 21 października!

Warto przypomnieć, że WOTORE jest 8 osobowym turniejem na gołe pięści, oraz miejscem, w którym mamy okazję oglądać emocjonujące superfighty. Tym razem, bardzo ważnym zestawieniem będzie walka między Denisem Labrygą i Piotrem Więcławskim. Ich pierwszy pojedynek miał miejsce na czwartej edycji. Samo widowisko zostało uznane za bardzo wysokich lotów, ponieważ obaj panowie pomimo wielkich uszkodzeń, nie odpuszczali do samego końca. Finalnie to sędzia musiał przerwać walkę, nie dopuszczając jednego z zawodników do walki.

Na WOTORE 6 będzie czekał na kibiców także finał z poprzedniego turnieju. Dojdzie w nim do walki między Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim, a Raulem Joshuą Stirem. Wisienką na torcie ma być jednak pojedynek Najmana i Jóźwiaka!

Najman vs. Jóźwiak

Ten pojedynek był zapowiadany już od dłuższego czasu. Brakowało jednak oficjalnego potwierdzenia kiedy i przy pomocy jakiej federacji dojdzie do tego zestawienia. Dziś jednak wiemy, że panowie zmierzą się na gali WOTORE 6, która odbędzie się już 21 października!

Czytaj również:  Rozgrzewka przed WOTORE 6 już dzisiaj!