Nowy rekord względem wieku zawodnika walczącego w UFC!

Mamy nowy rekord w UFC! Nowym, najmłodszym fighterem, który zadebiutuje na gali UFC będzie Raul Rosas Jr, który poznał datę i nazwisko swojego rywala w walce kategorii koguciej.

W tym sezonie Dana White’s Contender Series fani nie mogą liczyć na brak emocji. Przypomnijmy bowiem, że Karolina Wójcik zmierzyła się w na pełnym dystansie trzech rund, w których to całkowicie zdominowała Sandrę Lavado. Jednak Polska zawodniczka usłyszała od prezydenta UFC następujące słowa.

Kolejną z rewelacji został wspomniany Raul Rosas Jr, który wdarł się bardzo szybko do organizacji UFC dzięki swoim umiejętnościom. Meksykanin ma już kontrakt z federacją UFC, dzięki czemu podpisał kontrakt przed 18 urodzinami!

Z kim zawalczy Raul Rosas Jr.?

Słynny już „El Nino Problema” ma zawalczyć z Jayem Perrinem, na gali UFC 282. Przypomnijmy jednak, że będzie to ekscytująca gala także dla Polaków, ponieważ wystąpi na niej sam Jan Błachowicz, który zmierzy się z Magomedem Ankalaevem o pretendenta do walki o pas wagi półciężkiej.

Wracając jednak do Raula Rosasa, postara się on przedłużyć na UFC 282 swoją serię walk bez porażek. Natomiast przeciwnik Raula Rosasa wyjdzie do klatki aż 3 raz w tym roku, natomiast warto zwrócić uwagę na fakt, że poprzednie swoje walki przegrywał jednogłośną decyzją sędziów.

Poniżej zamieszczamy potwierdzenie, pochodzące wprost od promotorów obu zawodników:

Czytaj również:  Znamy kursy na walkę Błachowicza z Ankalaevem!