Norman Parke wraca do walk w Polsce!

Norman Parke postanowił opublikować na swoich mediach społecznościowych wymowny wpis, na temat swojej przyszłości. Zawodnik ma powrócić do walk jeszcze w marcu lub w kwietniu tego roku, natomiast na dzień dzisiejszy nie wiadomo, gdzie zawalczy Norman Parke. Wiadomo jednak, że zasady pojedynku będą dość ciekawe, jak na jego osobę!

Zawodnik w samej Polsce walczył już dla kilku federacji, co jednak nie przyniosło mu dobrych relacji z włodarzami z żadnej z tych federacji. Ostatnią federacją dla której walczył Norman Parke było PRIME MMA, z którym Norman Parke również wszedł w bardzo złe relacje. Bardzo trudno jest więc wytypować kolejną federację, która mogłaby chcieć takiego zawodnika.

Pomimo tego, Norman Parke poinformował, że zawalczy w tym roku i na specjalnych zasadach. Będzie to walka w kaskach, natomiast można spodziewać się, że zasady będą typowo uliczne, ponieważ jak poinformował sam Norman Parke, będą dozwolone kopnięcia nogami w momencie, kiedy przeciwnik leży na ziemi. Jednak pomimo takiej informacji, bardzo trudno jest zweryfikować która z organizacji mogłaby przyjąć w swoje szeregi Irlandczyka.

Poniżej oryginalne zdjęcie z profilu zawodnika:

Czytaj również:  Carla Esparza mocno przywitana na konferencji przed UFC 281!