Carla Esparza mocno przywitana na konferencji przed UFC 281!

Wczorajsza konferencja prasowa przed galą UFC 281 pokazała nam, jak bardzo fani potrafią być pamiętliwi, do konkretnych zawodników. Przekonała się o tym także Carla Esparza, która dostała bardzo chłodne przywitanie od fanów, zebranych na konferencji!

Carla Esparza zmierzy się już w weekend z Weili Zhang, podczas gali UFC 281. Aktualnie, Carla Esparza jest mistrzynią wagi słomkowej, jednak fani nie oddają jej należytego szacunku, ze względu na styl jej walk.

Warto przypomnieć, że Carla Esparza dopiero po siedmiu latach odzyskała utracony wcześniej pas. Sam pas straciła już podczas jego pierwszej obrony. Natomiast Carlę Esperzę zdetronizowała właśnie Joanna Jędrzejczyk, która w drugiej rundzie skończyła swoją przeciwniczkę.

Ostatnia walka Carli z pewnością jest daleka od zadowalającej dla kibiców. Przypomnijmy, że Carla spotkała się w oktagonie z Rose Namajunas. Ich spotkanie było hitowym rewanżem, na który fani czekali blisko 8 lat. Niemniej jednak, pojedynek został zapamiętany jago jeden z najgorszych w dywizji damskiej.

Carla Esparza pojawiła się wczoraj na konferencji prasowej. Niestety, została bardzo negatywnie odebrana przez fanów i dziennikarzy. Kiedy zawodniczka chciała się wypowiedzieć, kibice buczeli, nie dając jej możliwości swobodnej wypowiedzi.

Sprawdźcie, jak to wyglądało w praktyce:

Czytaj również:  Damian Janikowski skomentował walkę z Don Diego!