Norman Parke wraca do FAME MMA? Niewykluczone!

Informacja z pozoru może wydawać się dość zaskakująca, jednak tak się dzieje. Norman Parke według informacji udzielonych na kanale Szalonego Reportera, ma wrócić do FAME MMA. Jak widać, w świecie freak fightów wiele można wybaczyć, natomiast czas skutecznie goi wszystkie rany. Skutkiem tego, będziemy mogli ponownie zobaczyć Irlandczyka w akcji, pod banderą FAME.

Czy powrót do FAME będzie dobrym ruchem dla samej federacji? W odniesieniu do ostatnich wydarzeń związanych z „Pandora Gate” trzeba przyznać, że szatnia zawodników FAME pomniejszy się przynajmniej o kilka mocnych nazwisk. Skutkiem tego, federacja z pewnością poszukuje zupełnie nowych twarzy, które mają zasilić federację. Nie jest jednak tajemnicą, że konkurencja na rynku jest spora, przez co lista nazwisk spada.

Niewykluczone więc, że FAME wręcz jest zmuszone do tego, aby sięgać po stare nazwiska, które wcześniej miały „nieformalny ban” na swojej federacji. Takim nazwiskiem jest Norman Parke, który z pewnością, za odpowiednie pieniądze, dołączy znów do federacji FAME.

Co ciekawe, odpowiednim przeciwnikiem dla niego byłby Michał Pasternak, z którym można by było stworzyć bardzo ciekawą walkę, na kolejnych galach FAME.

Czytaj również:  Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w FAME!