Krzysztof „Diablo” Włodarczyk w FAME!

Stało się to, czego nikt się nie spodziewał! Krzysztof „Diablo” Włodarczyk dołączył do organizacji FAME! Stało się to zupełnie niespodziewanie! Informacja obiega właśnie cały Internet. Co więcej, wiemy kiedy Krzysztof „Diablo” Włodarczyk wystąpi na FAME. Stanie się to już podczas 19 gali FAME, która zbliża się wielkimi krokami!

Pozyskanie przez FAME popularnego w Polsce boksera sprawi, że federacja będzie w stanie realizować serię bardzo ciekawych pojedynków. Oprócz wyzwań sportowych, które Krzysztof „Diablo” Włodarczyk może realizować na gali FAME, do dyspozycji będą także pojedynki medialne. Jednym z nich, może być walka Diablo vs. Władcy Piekieł, czyli Amadeusza Ferrariego. Jest to bardzo realny scenariusz, ponieważ już raz, Amadeusz Ferrari miał okazję mierzyć się z pięściarzem.

Na dzień dzisiejszy nie wiemy jednak, z kim Krzysztof „Diablo” Włodarczyk może zmierzyć rękawice. Nie zmienia to jednak faktu, że federacja FAME kolejny raz pokazała, że jest w stanie sięgać po największe nazwiska sportowe i nie tylko, w naszym kraju. Jeśli Krzysztof „Diablo” Włodarczyk pojawi się na FAME 19, aż ciężko spodziewać się, jak daleko może zajść federacja FAME, przy realizacji gali FAME 20!

Czytaj również:  Czy Ołeksandr Usyk jest faworytem w kolejnej walce?