Norman Parke w CLOUT MMA? Możliwe!

Norman Parke powrócił z informacją w języku Polskim, co tylko może oznaczać, że znany freak fighter znów ma zamiar zawalczyć w naszym kraju. Jego wpis bardzo szybko obiegł media, ponieważ w jasny sposób daje on do zrozumienia, że Norman Parke powróci do walk w naszym kraju. Co więcej, jego wpis może zdradzać, gdzie Norman Parke zawalczy!

Jak dobrze wiemy, przeszłość Normana w naszym kraju była bardzo chwiejna. Pierw walczył on dla federacji KSW, z którą pokłócił się i która zdecydowała nie angażować więcej zawodnika MMA. Następny był FAME, z którym to również Norman Parke zaczął mieć z czasem na pieńku. Doszło także do jego pojedynku na gali PRIME, która także dobrze nie wspomina zawodnika i samej współpracy z nim.

Dziś Norman Parke poinformował na swoich social mediach, że wraca do Polski, na walkę. Biorąc pod uwagę fakt, iż zawodnik ma duże zawiłości z wyżej wymienionymi federacjami, najbardziej prawdopodobnym kierunkiem walki dla Parka jest oczywiście nowopowstała federacja CLOUT MMA.

Na ten moment nie mamy oficjalnego potwierdzenia, jednak jak można się spodziewać, kiedy wszystko zostanie finalnie dopięte, zawodnik zostanie zaprezentowany na oficjalnej grafice federacji!

Czytaj również:  Jalin Turner mocno o Gamrocie przed UFC 285!