Nie ma przeciwnika dla Krzysztofa Radzikowskiego!

Krzysztof Radzikowski to stosunkowo ciekawa postać, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród internetowej publiczności. Dlaczego więc jest tak, że to właśnie Krzysztof Radzikowski nie dostaje żadnej walki? Sam zainteresowany postanowił wypowiedzieć się na ten temat, jednocześnie sugerując dwa scenariusze, które mogą mieć na to wpływ. Sprawdźcie sami!

W wywiadzie dla Michała Cichego, Krzysztof Radzikowski poruszył kwestie swoich walk w MMA, a właściwie braku kolejnych propozycji, pomimo dobrego, pierwszego występu w oktagonie, Krzysztof Radzikowski nie otrzymuje żadnych walk od żadnej z federacji freak fight w Polsce.

Sam Krzysztof Radzikowski przyznał, że federacje tłumaczą się tym, iż nie ma nikogo chętnego na pojedynek z tym zawodnikiem. Trudno się dziwić, ponieważ gabaryty Krzysztofa Radzikowskiego w mocny sposób zawężają listę potencjalnych jego przeciwników. Jeśli jednak osoby, które mogłyby stanąć z nim do pojedynku nie chcą walk z Krzysztofem, wtedy problem jest jeszcze większy.

Krzysztof Radzikowski zwrócił także uwagę na fakt, iż może jego postać nie jest na tyle medialna i atrakcyjna, aby mógł otrzymać walkę. Według zawodnika, może to być również kolejny powodów, dla którego nie otrzymuje walki. Przypomnijmy, że na dzień dzisiejszy Krzysztof Radzikowski ma ujemny rekord, ponieważ stoczył jedną walkę z Piotrem Piechowiakiem, który przegrał. Pomimo tego, walka przyniosła wiele emocji i została pozytywnie oceniona przez widzów.

Czytaj również:  Pudzian zdradził kiedy wróci do klatki KSW?