Nate Diaz wolnym zawodnikiem!

Jak informują źródła zagraniczne, Nate Diaz jest od dziś wolnym agentem. Wszystko dlatego, że UFC postanowiło zrzec się negocjacji w sprawie nowego kontraktu z zawodnikiem. Gdzie teraz może trafić jedna z największych gwiazd UFC? Sprawdźcie sami!

Nate Diaz jest bardzo dobrze znanym nazwiskiem w UFC. Ostatni raz występował w klatce tej organizacji podczas UFC 279, czyli nie tak dawno temu. Co więcej, brał on udział w walce wieczoru z Fergusonem.

Właśnie ta walka, była jego ostatnią, która wypełniła jego ostatni kontrakt dla UFC. Co prawda zawodnik miał możliwość negocjacji swojego kontraktu w przeciągu trzech miesięcy, jednak nie udało się doprowadzić do końca wspomnianych negocjacji.

Dziś jednak wiemy, że UFC postanowiło zrzec się wspomnianego okresu, skutkiem czego Nate Diaz pozostaje wolnym zawodnikiem w świecie MMA.

UFC nie zamierza prowadzić rozmów z Diazem

Co ciekawe, UFC miało czas na to, aby do 9 grudnia prowadzić wszelkie negocjacje z zawodnikiem. Jednak największa federacja mieszanych sztuk walk zadecydowała, że zawodnik już teraz może szukać nowej federacji, dla której będzie walczył. Według zagranicznych źródeł, UFC nie zamyka drzwi przed swoją federacją, jednak na dzień dzisiejszy, zawodnik ma wolną rękę.

Nate Diaz był zawodnikiem, który przymierzany był do trylogii z Conorem McGregorem. Jednak na dzień dzisiejszy możemy zapomnieć o takim pojedynku, ponieważ zawodnik nie walczy dla organizacji UFC.

Z kolei coraz bliżej może być hitowego pojedynku, który zaproponował youtuber, Jake Paul. Od jakiegoś czasu słyszy się bowiem, jak Jake Paul wyzywa Nate Diaza w boksie.

Czytaj również:  Hasbulla stoczy walkę w UFC!