Hasbulla stoczy walkę w UFC!

To, na co wielu czekało tak wiele czasu, dziś staje się faktem. Dostajemy bowiem oficjalne potwierdzenie na temat tego, że Hasbulla Magomedov jest podpisanym zawodnikiem w UFC. Potwierdzone również zostało to, że jest to typowa umowa zawodnika!

Hasbulla Magomedov jest bez wątpienia jedną z najbardziej barwnych postaci, która w Internecie okryła się wielką sławą. Znany już 19-latek, który choruje na niedobór hormonu wzrostu, jest bardzo związany z czołówką zawodników MMA, między innymi z Conorem McGregorem, czy też Khabibem Nurmagomedovem. Co więcej, największe gwiazd sportów chcą się z nim spotykać i wspólnie spędzać czas.

Hasbulla Magomedov jest także bardzo wielkim fanem samego UFC, na którym bardzo chętnie pojawia się na żywo, aby oglądać walki, które mają miejsce w oktagonie. Na dzień dzisiejszy wiemy także, że Hasbulla Magomedov pojawi się w narożniku Islama Makhacheva podczas nadchodzącej gali UFC 280.

Jednak sama informacja o kontrakcie z federacją UFC jest bardzo mocną bombą informacyjną, na którą niewątpliwie czekało bardzo wielu fanów młodego celebryty. Dziś jednak jest pewne, że „Mini Khabib” zasili szeregi UFC!

Kto może być potencjalnym przeciwnikiem Hasbulli? Najwięcej mówi się na temat Abdu Raziku, z którym Hasbulla ma nie mały konflikt. Próbkę ich możliwości poznaliśmy podczas gali UFC 267:

Czytaj również:  KSW ranking - Paweł Pawlak przegonił Mameda Khalidova!