Natan Marcoń robi formę na walkę z Denisem Załęckim?

Natan Marcoń opublikował na swoich social mediach urywek z treningów. Zapewnia, że jest w świetnej formie i wyjaśni innych freak fighterów!

Natan Marcoń to zawodnik FAME MMA, którego bilans to jedna wygrana i dwie porażki. Znalazł jednak sposób na zdobywanie rozgłosu w środowisku freakowym, wypowiadając się w bardzo kontrowersyjny sposób o różnych sprawach, w tym na przykład o walce w organizacji UFC, czy znajomości z Mikiem Tysonem. W jego wypowiedziach nie zabrakło też ataków na innych zawodników, zwłaszcza na tych, z którymi ma zamiar walczyć.

Jego kolejnym rywalem jest Denis Załęcki, więc nic dziwnego, że i jemu się „oberwało” od Natana. Zawodnik zdradził, że do potyczki z Bad Boyem ma dojść w przyszłym roku na jednej z gal organizacji Clout MMA. Czy kilka miesięcy wystarczy jednak Natanowi Marconiowi, by wypracować odpowiednią formę do walki z Załęckim? To w końcu doświadczony zawodnik, które ma też odpowiednie umiejętności i warunki fizyczne. Zawodnik FAME MMA opublikował w social mediach nagranie ze swojego treningu. Technicznie wygląda to lepiej niż w poprzednich walkach, ale i tak to wciąż za mało na poważniejsze wyzwanie. Jak Wy oceniacie jego szanse w starciu z Bad Boyem? Może wygrać? A może jednak polegnie?

Czytaj również:  Don Kasjo mocno na temat Załęckiego!