Don Kasjo mocno na temat Załęckiego!

W ostatnim programie Andrzeja Kostyry, gościem był Don Kasjo. Były zawodnik FAME miał okazję wypowiedzieć się na temat bieżących spraw, w świecie freak fightów. Andrzej Kostyra pytał się też o kwestię Denisa Załeckiego i jego ostatniego występu w klatce MMA. Jak dobrze wiemy, Don Kasjo nie przepada za zawodnikiem High League, skutkiem czego bardzo mocno oberwało mu się w wywiadzie!

Don Kasjo w bardzo prostych słowach postanowił skwitować występ Denisa Załeckiego. Według niego, zachowanie zawodnika High League jest niedopuszczalne i powinien on mieć z tego tytułu konsekwencje. Dodatkowo, Don Kasjo nie przebierał w słowach odnośnie Denisa Załęckiego tłumacząc, że nie jest osobą, która boi się Denisa, czy też jego kolegów.

Kasjusz dodał także, że branża nie komentuje negatywnie zachowania Denisa Załęckiego, ponieważ ta boi się konsekwencji w wypadku spotkania z Denisem. Jednak jak zauważył sam Don Kasjo, on nie boi się postaci Denisa Załęckiego, dlatego nie będzie przebierał w słowach, na temat zawodnika HL.

Co więcej, Don Kasjo dodał, że nie ma możliwości, aby ten dał walkę Denisowi Załęckiemu. Don Kasjo interesuje się tylko wielkimi nazwiskami i na dzień dzisiejszy nawet Artur Szpilka, z którym potencjalnie miał walczyć w przeszłości, nie jest obiektem jego zainteresowań.

Cały wywiad znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Don Kasjo gotów zawalczyć z Denisem Załęckim!