Najman mocno na temat Boxdela!

Wczorajsza konferencja przed FAME 17 zwróciła uwagę wielu ludzi, którzy chętnie komentowali wydarzenia, mające miejsca na owym wydarzeniu. W tym wszystkim nie mogło zabraknąć Marcina Najmana, który również dołożył swoją cegiełkę i wbił szpilkę w Michała Boxdela Barona. Sprawdźcie sami!

Marcin Najman bardzo szybko odniósł się do sytuacji, która miała miejsce w drugiej części panelu konferencji. Przypomnijmy, że właśnie w tym panelu występował Paweł Jóźwik (właściciel FEN) i Boxdel (jeden z udziałowców FAME). Jako że wydarzenie promuje FAME 17, Boxdel postanowił bardzo szybko i energicznie zaatakować werbalnie swojego przeciwnika. Doszło także i do pojedynczych uderzeń podczas Face 2 Face. Całość nie uszła uwadze Marcina Najmana.

Według Marcina Najmana, Boxdel bardzo szybko stracił panowanie nad sobą z uwagi na strach przed przeciwnikiem, bądź ewentualne środki odurzające, pod których mógł być wpływem. Dodatkowo, Marcin Najman postanowił wyśmiać słowa Boxdela, jakoby pokonując Pawła Jóźwiaka, był także pogromcą Marcina Najmana.

Marcin Najman skomentował także interakcję z widownią, którą nazwał „gówniarzami”. Przypomnijmy bowiem, że Paweł Jóźwiak musiał mierzyć się z licznymi atakami werbalnymi, także ze strony publiczności.

Poniżej video z profilu Marcina Najmana:

Czytaj również:  Mateusz Murański zawalczy dla nowej federacji?