Mateusz Murański zawalczy dla nowej federacji?

Nie ma wątpliwości co do tego, że to właśnie Mateusz Murański jest postacią najbardziej rozchwytywaną w świecie freak fightów. Popularny już zawodnik, może mieć w CV kolejną federację freak fightową. Sam zawodnik dość wymownie wypowiedział się na ten temat, umieszczając wpis na swoich social mediach.

Na dzień dzisiejszy, popularny „młody Muran” stoczył już 8 walk w świecie freak fightów. Warto wspomnieć, że były to walki w przeróżnych formułach i na różnych galach. Między innymi możemy przytoczyć walkę z dwoma zawodnikami tego samego wieczoru, na gali Elite Fighters, o której swoją drogą ostatnimi czasy bardzo cicho.

W lutym 2022 roku Murański zawalczył także na gali Prime Show MMA 1, gdzie stoczył walkę w boksie z Kasjuszem Życińskim. Walkę „młody Muran” oczywiście przegrzał.

Mateusz Murański i nowa federacja w jego CV

Na dzień dzisiejszy Mateusz Murański postanowił podzielić się bardzo ciekawym spostrzeżeniem, w którym zdradził co nie co, na temat swojej przyszłości. Zawodnik postanowił wrzucić na swoje social media plakat nadchodzącej gali High League 5, co może tylko oznaczać, że zawodnik ma zawalczyć na tym wydarzeniu:

Wydaje się więc, że kwestią czasu jest to, że zawodnik zostanie zaprezentowany szerszej publiczności. Tym bardziej, że sam Mateusz Murański nie ma zwyczaju promować czegoś, czego nie jest uczestnikiem.

Sama gala High League 5 odbędzie się już 10 grudnia w Łodzi. Na dzień dzisiejszy jedyną potwierdzoną walkę jest starcie Pawła Tyburskiego i Alberto Simao.

Czytaj również:  GROMDA 11 już dziś! HISZPAN i ŻYLETKA gotowi do akcji!