Na KSW 78 zobaczymy rewanż Sarrary i Wrzoska?

Nie jest to potwierdzone oficjalnie, jednak możliwe, że los uśmiechną się do Tomasza Sarrary i da mu możliwość szybkiego rewanżu z Arkadiuszem Wrzoskiem. Przypomnijmy bowiem, że Arkadiusz Wrzosek miał zawalczyć podczas KSW 78 z Arturem Szpilką. Ten jednak dostał bardzo poważnej kontuzji, która wykluczyła go z tego pojedynku. Skutkiem tego, bardzo możliwe, że zestawienie, które miało poczekać, będzie miało miejsce szybciej, niż się spodziewaliśmy!

Właściciele KSW kilka dni temu trafili na bardzo poważny problem. Artur Szpilka, który miał wystąpić w styczniu w main evencie, doznał kontuzji pleców. Skutkiem tego, KSW musiało szukać zastępczego rywala, który byłby w stanie zawalczyć na poziomie z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Jak jednak stwierdził w ostatnim wywiadzie sam Martin Lewandowski, Arkadiusz Wrzosek jest nadal brany pod uwagę, jeśli chodzi o main event gali KSW. Nie jest jeszcze pewne, czy będzie to w stu procentach main event podczas gali KSW 78, niemniej jednak, Arkadiusz Wrzosek ma niedługo pojawić się znów w oktagonie.

Martin Lewandowski został także zapytany, czy jest przymierzany do Arkadiusza Wrzoska znów Tomasz Sarrara. Jak stwierdził Martin, jest to jedna z opcji, która jest barana pod uwagę. Zapewne wszystko zależne jest od tego, czy dla Arkadiusza Wrzoska znajdzie się godny rywal, który w tak krótkim czasie podejmie rękawice. Jak wiadomo, Tomasz Sarrara zapewne wziąłby taką walkę od ręki, ponieważ chce się zrewanżować Warszawiakowi.

Poniżej cały wywiad z Martinem Lewandowskim:

Czytaj również:  Nate Diaz wolnym zawodnikiem!