Mirosław Okniński nie chce słyszeć więcej o KSW!

Napięcie pomiędzy KSW a Mirkiem Oknińskim jest dobrze znane fanom MMA nie od dziś. Jednak nowością w kontaktach z KSW jest to, że Mirosław Okniński nie chce więcej rozmawiać, na temat tej federacji. Zmiana nastąpiła na najnowszym wywiadzie u Huberta Mściwojewskiego, podczas którego Mirosław Okniński przyznał, że nie zamierza więcej poruszać tematów związanych z KSW. Sprawdźcie sami!

Wszystko zaczęło się od wywiadu, którego udzielił dyrektor sportowy KSW, który stwierdził, że Kamil Minda i Michał Pasternak nie dostaną możliwości walki w KSW, ze względu na swoje słabe umiejętności w oktagonie. Słowa te nie spodobały się Mirkowi Oknińskiemu, który jest zupełnie innego zdania i widzi swoich podopiecznych, w KSW.

Skutkiem tego, Mirosław Okniński przyznał dziś, że nie zamierza rozmawiać o KSW. Trener stwierdził także, że nie chce sytuacji w której ktokolwiek twierdzi, że Akademia Sportów Wilanów, prosi się o angaż w KSW swoich zawodników. Trener dodał, że dziennikarze sami pytają go o sprawy związane z KSW, więc do tej pory odpowiadał. Jednak teraz, zmienia front.

Mirosław Okniński zauważa także, że przez wiele lat, trenował on zawodników KSW, którzy walczyli dla tej federacji, a także tych, którzy aktualnie ją tworzą. Trener wymienił zarówno Kołeckiego, Ziółkowskiego, jak i wspomniał o Kawulskim, który jest przecież właścicielem KSW.

Na samym końcu trener Mirosław Okniński zwrócił uwagę na to, że Michał Pasternak wygrał turniej WOTORE z Samociukiem, który finalnie trafił do KSW, a Michał Pasternak nie.

Poniżej możecie sprawdzić całą wypowiedź trenera Mirosława Oknińskiego:

Czytaj również:  Maciej Kawulski o sprzedaży biletów na KSW Colosseum 2!