Maciej Kawulski o sprzedaży biletów na KSW Colosseum 2!

Maciej Kawulski otrzymuje już teraz, różnego rodzaju zapytania o najbliższą galę KSW Colosseum 2. Jednym z pytań była kwestia biletów i to, jak idzie sprzedaż aktualnego hitu, który szykuje nam KSW. Maciej Kawulski postanowił odpowiedzieć na to pytanie, jednak odpowiedź może nieco zaskakiwać osoby, które obserwują na bieżąco sporty walk.

Jak okazuje się bowiem na dzień dzisiejszy, KSW wcale nie jest zadowolone ze sprzedaży biletów, na dzień dzisiejszy. Trudno stwierdzić, czy jest to prawdziwe przesłanie KSW, czy sygnał, który ma pobudzić fanów, do dokonywania zakupów. Warto jednak oddać, że KSW bardzo szybko poradziło sobie ze sprzedażą najlepszych miejsc na Stadionie Narodowym.

Dodatkowo, bez względu na to, jak sprzedażowo wyjdzie gala Colosseum 2, będzie ona bez wątpienia, jedną z najciekawszych, jeśli chodzi o ostatnie lata. Choć trzeba przyznać, że aspekt sprzedażowy również będzie odgrywał dla tej gali duże znaczenie, ponieważ wielkie wydarzenia sportowe, bardzo często wiążą się z tym, że na nich pobija się rekordy sprzedaży, czy też oglądalności.

Maciej Kawulski zdradził, że na dzień dzisiejszy, federacja KSW ma sprzedanych około 40 tysięcy biletów. Do rekordu daleko, ponieważ pierwsze Colosseum zgromadziło ponad 60 tysięcy fanów, w jednym miejscu. Maciej Kawulski zwraca jednak uwagę, że nawet jeśli rekord nie zostanie pobity, będzie on nadal, drugim wynikiem, pod względem frekwencji.

Czytaj również:  Mamed Khalidov zawalczy ze Scottem Askhamem podczas KSW Colosseum 2!