Mirosław Okniński komentuje walkę Jana Błachowicza!

Walka Jana Błachowicza z Alexem Pereirą obiegła cały świat. Informacja oczywiście bardzo szybko dotarła do jednego z topowych, polskich trenerów od MMA. Mirosław Okniński bardzo ucieszył się na wybór zawodnika, jaki zaproponowało UFC Janowi Błachowiczowi. Podobnie jak bukmacherzy, Mirosław Okniński widzi bardzo duże szanse Polaka na wygraną. Co Mirosław Okniński radzi naszemu rodakowi? Sprawdźcie sami!

Mirosław Okniński jest bardzo znany z tego, że komentuje na bieżąco wszelkie wydarzenia ze świata MMA. Nie mogło więc zabraknąć jego komentarza do najgłośniejszej w tym roku walki, z udziałem Polaka. Według niego, walka sama w sobie będzie niezwykle eliminująca, a Jan Błachowicz ma spore szanse na wygraną.

Charyzmatyczny trener MMA wprost stwierdził, że walka będzie hitem, a dobór zawodnika był najlepszy z możliwych, jeśli chodzi o Jana Błachowicza. Według niego, Alex Pereira zupełnie nie potrafi zapasów i parteru, przez co będzie łatwym kąskiem dla Jana Błachowicza, który jak wiadomo, lubi sprowadzenia i lubi bijatykę w każdej płaszczyźnie.

Według Mirosława Oknińskiego, należy na chłodno podchodzić do tego pojedynku i wchodzić w bijatykę, następnie odpoczywać. Najlepiej, aby walka trwałą do czwartej rundy, w której można będzie już inaczej podejść do podmęczonego Pereiry, który powinien w parterze mieć zdecydowanie większe kłopoty, niż gdy będzie pierwszej świeżości, w pojedynku.

Mirosław Okniński dodał także, że same obalenia i walka na ziemi może dać wiele, ponieważ nawet jeśli Alex Pereira nie pozwoli wykończyć się w parterze, będzie z pewnością osłabiony z każdym obaleniem i rozbity po wojnie w parterze.

Czytaj również:  Kofi King pewny siebie, przed galą GROMDA 12!