Kofi King pewny siebie, przed galą GROMDA 12!

Gala GROMDA 12 odbędzie się już jutro. KOFI KING jest nowym nabytkiem federacji, który już jutro zadebiutuje w nowej dla siebie formule. Jak swoje szanse widzi KOFI? Odpowiedź na to pytanie, znajdziecie w dalszej części newsa!

Sam KOFI KING to bardzo przemyślany ruch, ze strony federacji GROMDA. Jak podkreśla sam Mariusz Grabowski, jest to zawodnik, który posiada rekord 6-0, z czego każda jego walka była wygrana przez nokaut, co tylko potwierdza siłę, którą dysponuje zawodnik. Dodatkowo, jest to były trójboista siłowy, mający tytuł brytyjskiego mistrza.

Sam Anglik jest bardzo pewny siebie i jest zadowolony z braku zasad i sędziów, którzy nie przerywają pojedynków. Kofi King twierdzi, że jego walki nie będą trwać długo, ponieważ jego siła uderzenia jest na tyle duża, że bez problemu pobije każdego, kto trafi na jego drogę. Można więc spodziewać się tego, że Kofi King faktycznie może sporo namieszać jutrzejszego wieczoru, podczas gali GROMDA 12. Pamiętajmy jednak, że naprzeciw Anglikowi stanie czołówka polskich „bijaków”, którzy nie jedno przeszli już na galach GROMDA.

Poniżej sylwetka i zapowiedź walk Kofi Kinga:

Czytaj również:  Gigantyczne zarobki Floyda Mayweathera za walkę pokazową!