Mirosław Okniński broni Denisa Załęckiego!

Kolejna część w konflikcie między Denisem Załęckim a Danielem Omielańczukiem. Tym razem, swoje trzy słowa postanowił wtrącić sam Mirosław Okniński, który jak zwykle, zaostrzy konflikt między dwojgiem zawodników!

Między Danielem Omielańczukiem a Denisem Załeckim grzmi od kilku dni. Panowie bardzo chętnie wypowiadają się na swój temat, mając naprzeciw siebie różne argumenty. Przypomnijmy tylko, że wszystko zaczęło się od feralnego wywiadu, w którym to Daniel Omielańczuk poddał pod wątpliwość kontuzji Denisa Załęckiego, kiedy ten walczył z Arturem Szpilką.

Oczywiście nie umknęło to zawodnikowi High League 4 i włodarzowi gali THE WAR, który bardzo szybko postanowił skwitować słowa swojego przeciwnika. Od kilku dni trwa więc batalia internetowa, do której dziś postanowił dołączyć trener Denisa Załeckiego, czyli Mirosław Okniński.

Jak widać, bardzo trudno o zakończenie tego konfliktu. Może on tylko bardziej eskalować, jeśli będzie prowadzony przez Internet. Wydaje się więc, że jedyną drogą do załagodzenia całej sprawy jest prywatne spotkanie obu panów. Tym bardziej w momencie, w którym to sam Denis Załęcki stwierdził, że nie da ewentualnej walki Danielowi Omielańczukowi:

Czytaj również:  Tyson Fury zawalczy z Anthonym Joshuą!