Michał Oleksiejczuk postanowił zaczepić Marcina Najmana!

Czyżby szykowała się nam nowa walka w niedalekiej przyszłości? Michał Oleksiejczuk postanowił publicznie wypowiedzieć się na temat Marcina Najmana. W wielu wypadkach, złe słowa na temat freak fightera kończą się kolejnym pojedynkiem, w jego wykonaniu. Czy więc Michał Oleksiejczuk dołączy do grona przeciwników Marcina Najmana? Całkiem możliwe!

Marcin Najman to osoba, która bardzo szybko znajduje kolejnych rywali, na gale freak fightowe. Kiedy wydaje się, że pula zawodników jest dość mała, wtedy Marcin Najman doprowadza do nowych zestawień, które są zaskakujące. Kiedy wydawało się, że Marcin Najman będzie celował już w typowych freak fighterów, nagle pojawił się pojedynek z Andrzejem Fonfarą, który jest uznanym sportowcem. Dziś w tle pojawia się Michał Oleksiejczuk, który wypowiadając się poblicznie negatywnie na rzecz Marcina Najmana, może stać się jego kolejnym celem medialnym.

Wszystko stało się za sprawą publicznego skomentowania samego posta Marcina Najmana, który został opublikowany jeszcze wczoraj. W tym poście, Marcin Najman postanowił porównać się, do samego Sylvestra Stalone’a i jego kreacji, z filmu Rocky.

Całość nie spodobała się Michałowi Oleksiejczukowi, który postanowił skomentować post Marcina Najmana. Według Michała Oleksiejczuka, Marcin Najman nie ma szans na to, aby wbiec na schody Muzeum Sztuki w Filadelfii, ze względu na swoją słabą formę fizyczną. Dodatkowo, Michał Oleksiejczuk nazwał Marcina Najmana „ludkiem Michelin”, co ma nawiązywać także, do jego formy fizycznej. Czy to wystarczy, aby wzbudzić zainteresowanie samego cesarza polskich freak fightów?

Poniżej wspomniany komentarz:

Czytaj również:  Krzysztof Stanowski odpowiada na ofertę walki od Tomasza Hajto!