Michał Materla szczerze o zakończeniu swojej kariery

Michał Materla jest bezkompromisową legendą federacji KSW. Kolejny swój pojedynek, w ramach tej samej federacji, odbędzie się już 21 stycznia. Walka odbędzie się w Szczecinie, czyli rodzinnym mieście Michała Materli. Wszystko to, pod szyldem XTB KSW 78. Jego rywalem będzie Kendall Grove. Z tej okazji, Michał Materla udziela kolejnych wywiadów, na temat swojej przyszłości.

Ostatni, najciekawszy wywiad pojawił się na oficjalnej stronie KSW. W tym wywiadzie, Michał Materla skupia się na aktualnym momencie swojej kariery. Sam zawodnik jest świadomy tego, że koniec jego kariery sportowej jest coraz bliższy, a w pewnym momencie trzeba będzie zawiesić rękawice na kołku. Pomimo tego, jak stwierdza sam Michał Materla, nie jest aktualnie na to gotowy i nie śpieszy mu się z odejściem ze sportów walk.

Michał stwierdził sam, że póki co ma on wielkie ambicje, choć jego ciało nie jest w stanie za nimi podążać. Jednak pomimo wszystko, chce on wychodzić ze swojej strefy komfortu i podczas kolejnych walk, dawać z siebie wszystko. Robi to po to, aby jego ręka była podniesiona w górę, przez sędziego.

Materla skomentował także fakt, iż jego walka, odbędzie się także i w jego rodzinnym mieście. Dodał, że jest lokalnym patriotą, dlatego bardzo chętnie zawalczy właśnie w tym mieście. Dodatkowo, będzie mógł odwdzięczyć się wszystkim lokalnym fanom, którzy od lat kibicują mu i życzą dobrze.

Czytaj również:  Skandal na gali MB Boxing Night 14!