Skandal na gali MB Boxing Night 14!

Takiego przebiegu spraw z pewnością nikt nie spodziewał się na gali MB Boxing Night 14. O co chodziło? Zapraszamy do sprawdzenia artykułu, na ten temat!

Sobotnia gala boksu, która była organizowana przez Borka i Grabowskiego z pewnością przejdzie do historii. Niemniej jednak, nie mówimy tutaj o wynikach, lecz o kontrowersji, która miała miejsce na polskiej gali. Niestety, ale w walce wieczoru, która miała miejsce między Damianem Wrzesińskim i Artjomsem Ramlavsem doszło do wielkich kontrowersji i zmiany wyniku. Przez pomyłkę, pas IBO Continental trafił do Łotysza!

Na całą sytuację postanowił momentalnie zareagować MB Promotions Mateusz Borek, który wchodząc do klatki, poinformował, że błąd leżał po stronie jednego z superviozorów, który wskazał zwycięstwo nie tego zawodnika. Karty punktowe zostały jeszcze raz przeliczone i wychodziło z nich jasno, że to Polak wygrał swoją walkę!

Pomimo tego, Ramlavs nie chciał oddać pasa, który dopiero co otrzymał. Na to wszystko zareagował Mariusz Grabowski, który szybko wkroczył do akcji i praktycznie wyrwał pas pięściarzowi z rąk. Dziś tak Grabowski komentuje swoje zachowanie.

Cała sytuacja widoczna jest poniżej:

Czytaj również:  Wrzosek przerywa milczenie!