Michał Materla emocjonalnie po swojej wygranej!

Po ostatnim wygranym pojedynku, Michał Materla udzielił wywiadu, w którym emocjonalnie postanowił odnieść się, do swojej wygranej, podczas KSW 78. Zobacz, jakie odczucia ma Michał Materla, po swoim main evencie!

Michałowi Materli nigdy nie można było odmówić waleczności w klatce. Jest to bowiem zawodnik, który każdy pojedynek bierze mocno na serio i chce w nim wygrać. Udowodnił to w ostatni weekend, podczas którego wygrał kolejny ze swoich pojedynków. Kendall okazał się bardzo dynamiczny w walce i również pokazał całkiem dobrą, pierwszą rundę. Jednak w drugiej rundzie pojedynku, Michał Materla przeważył szalę, na swoją stronę.

Po wygranej, Michał Materla udzielił wywiadu dla MMARocks, w którym zdradził, że nie pije od 20 lat, dlatego nie planuje większego rozładowania emocji po walce. Zawodnik wyjawił także, że rytuałem w jego szatni, bez względu na wynik pojedynku, jest „śmieciowe jedzenie”. Zawodnicy zamawiają 10 pizz, które następnie są przez nich konsumowane. Jest to jedyna forma odpoczynku i odreagowania po swoich pojedynkach.

Cały wywiad znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Murański twierdzi, że będzie eliminatorem do walki z mistrzem