Michał Kita na temat przegranej Szymona Bajora!

Michał Kita

Michał Kita jest zawodnikiem KSW, który będzie zapewne branym jako jednym z kolejnych, jeśli chodzi o możliwość walki z championem wagi ciężkiej, czyli Philem De Friesem. Anglikowi udało się dziewiąty raz z rzędu obronić swój pas, tak więc KSW będzie musiało myśleć nad kolejnymi zestawieniami. W kolejce jest Michał Kita, który postanowił skomentować przegraną Sebastiana Bajora, który w ten weekend mierzył się z Anglikiem. Sprawdźcie sami!

Warto przypomnieć, że Sebastian Bajor przed walką wprost mówił, że jest w stanie odebrać pas Anglikowi. Niestety, nie był w stanie pokazać tego w walce, która w stójce może i mogła iść pod jego dyktando, jednak Anglik skutecznie sprowadzał go do parteru, gdzie miał nad nim ogromną kontrolę. Podobnie jak w wypadku innych przeciwników, z którymi Phil De Fries miał okazję walczyć w KSW.

Michał Kita we wpisie na Instagramie stwierdził, że Szymon Bajor dostał walkę o pas, bez walk z czołówką kategorii ciężkiej, w KSW. Jak stwierdził „Masakra”, wszystko przez to, że dobór zawodników w KSW dla De Friesa jest osoba, która została przez niego nazwana, jako „monter kablówek”. Nie wiadomo dokładnie, o kogo chodziło Kicie, jednak widać, że jest on bardzo zażenowany tym, kto dostaje walki z championem wagi ciężkiej KSW. Wydaje się, że Michał Kita byłby kolejnym zawodnikiem, branym pod uwagę. Nie wiadomo jednak, czy taka walka jest w zakresie jego zainteresowania.

Poniżej wpis fightera:

Czytaj również:  Paulo Costa rzuca wyzwanie Jankowi Błachowiczowi!