McGregor wyzwał Gaethjego na walkę o pas BMF!

Conor McGregor nie lubi, kiedy się o nim zapomina. Skutkiem tego, bardzo szybko przypomina o sobie, tworząc zupełnie nowe skandale, w których lubi odgrywać dużą rolę. Nie inaczej było dzisiejszego dnia, kiedy to „The Notorious” postanowił wyzwać do walki o pas BMF, Justina Gaethje. Oczywiście, zawodnik UFC zrobił to, za pomocą Twittera.

Oczywiście, wpisy tak szybko jak się pojawiły, tak szybko zniknęły z sieci. Wiemy jednak, że obrażały one Chandlera i kierowany były wprost do Justina Gaethje, z którym Conor McGregor chciałby aktualnie stoczyć walkę. Oczywiście Conor McGregor w swoim stylu wyznał że chce, aby to Gaethje wyzwał go oficjalnie do walki.

Sam Justin Gaethje został oczywiście szybko zapytany, co sądzi o słowach McGregora. Według niego, Conor McGregor miał w przeszłości otrzymywać kontrakt na walkę z nim i odmówił aż 6 razy. Justin Gaethje dodał także, że aby dostać walkę z Conorem McGregorem, trzeba przegrać swoją walke.

Justin Gaethje dostał także, że nie zamierza bić się z osobą, która jest aktualnie na sterydach. Zawodnik UFC dodał także, że on sam nie oszukuje względem środków dopingujących i nie chce walczyć z kimś, kto to robi.

Skutkiem tego, Conor McGregor wstawił wpis, który zmienił zdanie Justina Gaethje. Dziś Conor McGregor stwierdził, że znokautuje Justina Gaethje jednym ciosem. Na co Justin odpowiedział, aby to Conor McGregor podpisał kontrakt, na ich walkę.

Poniżej macie wpisy zawodników:

Czytaj również:  De Fries komentuje starcie Pudziana z Mamedem