Mateusz Rębecki bez rywala na tydzień przed galą UFC 295!

Mateusz Rębecki nie ma powodów do zadowolenia, ponieważ na tydzień przed walką dla największej organizacji MMA na świecie, zostaje bez rywala. Co dokładnie się stało? Odpowiadamy!

Mateusz Rębecki (18-1) może poszczycić się pewnymi sukcesami na swoim koncie. W ostatniej walce pokonał Loika Radzhabova przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Swój kontrakt z UFC wywalczył w Dana White’s Contender Series, gdzie poddał w pierwszej rundzie Rodrigo Lidio.

12 listopada 2023 roku Mateusz Rębecki miał wziąć udział w walce organizowanej właśnie przez Ultimate Fighting Championship. Dokładniej mówiąc na gali UFC 295 w Madison Square Garden (Nowy York) miał zmierzyć się z Nurullo Alievem, który również na swój kontrakt zapracował w programie Dany White’a. Niestety młody Tadżyk obwieścił, że doznał kontuzji lewej nogi i nie da rady wziąć udziału w zaplanowanej walce.

Na ten moment nie wiadomo, czy Mateusz Rębecki pozostanie w rozpisce. Według najnowszych doniesień szukane jest zastępstwo dla 31-letniego zawodnika z Polski. Czy uda się je znaleźć? Trzymamy kciuki i wierzymy, że tak!

Czytaj również:  Jon Jones vs Stipe Miocic na UFC 295!